martin-pitonak_20170510_116-Edit-3.jpg

Fotografovanie Produktov

Som produktový fotograf a prostredníctvom fotografie
pomáham firmám lepšie sa spropagovať.

Čo hovoria moji klienti ...

Mikuš Diamonds Trenčín

Mikuš Diamonds

Trenčín

„Fantasticka praca a spolupraca, po prejdeni si vsetkych detailov ako maju produktove fotografie vyzerat, vysledok bol vyborny. Fotografie s modelkou boli taktiez profesionalne a podla nasich predstav. Velmi rychla komunikacia. Fotografie a servis na profesionalnej urovni.

Holcim Lafarge

Lafarge Holcim

Košice

„S p.Pitonakom sme spolupracovali celkom na 2 projektoch, pritom druhykrat to bola jasna volba. Precizna praca, doraz na detaily uz od samotneho zaciatku. Ci uz islo o fotenie interieru alebo zamestnancov v priestoroch kancelarii, v oboch pripadoch sme boli s projektom velmi spokojni.“

Saffron Beds

Saffron

Košice

„Hľadali sme produktového fotografa a našli sme viac. Od prvej sms, cez prvý dlhý telefonát a následnú dohodu sme tušili, že sme si vybrali správne. S výsledkom sme nadmieru spokojní. Ak chcete mať vaše produkty nafotené naozaj profesionálne a s dušou, odporúčame všetkými desiatimi.“ 

Zerex

Zerex

Bratislava

„Spoluprácu s pánom Pitoňákom hodnotím ako veľmi úspešnú a na vysokej úrovni. Profesionálny prístup, promptné dodanie a jedinečné fotografie sú pre nás dôkazom, že jeho služby radi využijeme aj pri realizácii ďalších projektov našej spoločnosti.

Často Kladené Otázky

Koľko stoji fotografovanie produktov?

Každý klient má individuálne požiadavky, preto naceňujem každý projekt individuálne. Je dôležité, aby som dobre pochopili Vaše potreby, stanovil si s Vami spôsob fotografovania a pripravil Vám tak presnú cenovú ponuku. Po odsúhlasení podmienok a cenovej ponuky si stanovíme presný dátum a rozsah fotografovania produktov. K záväznej rezervácii fotografovania je potrebné uhradiť poplatok vo výške 50% z celkovej dohodnutej ceny.

Ako mám zaslať svoje produkty k vám?

Ak sa jedná o produkty ktoré je možné zaslať poštou, môžete mi ich poslať Vy, alebo si ich po vzájomnej dohode vyzdvihnem prostredníctvom kuriéra. Dôležité je bezpečné zabalenie všetkých produktov tak, aby pri preprave nedošlo k ich poškodeniu.

Fotografujete aj na modeloch / modelkách?

Ak je potrebný model/ka, ich fotografie Vám zašlem vopred na odsúhlasenie. Pre každú fotografovanú osobu, dodám “Súhlas osoby na fotografovanie”. Jedná sa o zmluvu, v ktorej sa model/ka zaručuje, že je plne spôsobilý/á na uplatnenie autorských práv.

Ako prebieha samotné fotografovanie ?

Každý produkt si bude vyžadovať špecifické prípravné práce. Moja práca do veľkej miery závisí od použitia doplnkového osvetlenia a materiálov s ktorými pracujem. Kompozícia správneho záberu zahŕňa prípravu okolia, kompozície a tvorbu testovacích snímkov.

Akú techniku používate na fotografovanie ?

Používam overenú a profesionálnu techniku, rôzne rozptyľovače, zatemňovacie filtre a blesky. Každý snímok prejde odbornou softvérov-ou úpravou, aby sa odstránili aj tie najmenšie nedostatky, ktorým sa nedalo vyhnúť počas fotografovania.

Kedy a ako dostanem výsledne fotografie?

Akonáhle budú Vaše fotografie hotové, zašlem Vám ich do on-line galérie, kde si môžete stiahnuť. Všetky fotografie budú vždy vo Vašom on-line účte a budete mať k ním nepretržitý prístup prostredníctvom služby Google Drive. Po fotografovaní produktov a odsúhlasení výsledných fotografii Vám búdu všetky produkty bezpečne zaslané späť kuriérom na Vami vopred zadanú adresu.

Dobré fotografie znamenajú dobrý obraz vašej firmy

Začnite svoje podnikanie brať vážne
Produktový fotograf - Martin Pitoňák
Každý klient má individuálne požiadavky preto naceňujem každý projekt individuálne. Pri fotografovaní produktov sa cenovo pohybujem rôzne, v závislosti od typu fotografovania a množstva výsledných fotografií. Vyplnte preto nižšie uvedený formulár aby so lepšie pochopil vaše potreby a pripravil vám tak presnú cenovú ponuku.

Produktový fotograf

United Kingdom

Agent: Gabriel Lovas: +447 901-331-067

gabriel@martinpitonak.com

North America

Agent: Nick Regina: +1 416-535-5846

nick@martinpitonak.com

Central Europe

Studio: Martin Pitonak: +421 948-125-765

studio@martinpitonak.com

Produktový Fotograf | Martin Pitonak © 2019