Martin Pitoňák - Fotograf

Profesionálny fotograf

MARTIN PITONAK
„Prostredníctvom fotografie pomáham
firmám lepšie sa propagovať“
Som profesionálny fotograf so zameraním na reklamnú fotografiu architektúry, interiérov a produktov. Môj vzťah k umeniu spolu s mojou profesionálnou kariérou, postupne vyformovali môj súčasný štýl.

Roky som pracoval v Toronte ako dizajnér so širokým spektrom odborníkov od umelcov cez architektov až po inžinierov a remeselníkov. Vo fotografii sa mi podarilo zosúladiť doterajšie pracovné skrúšenosti v kombinácií s vášňou pre umenie.

Osobitý prístup k dizajnu a fotografii, mi umožňuje tvorivo pracovať. Prostredníctvom fotografie sa snažím zachytávať skutočnú podstatu predmetov ktoré fotografujem. Neustále sa snažím spájať výtvarné umenie a komerčný svet, za účelom pomáhať firmám lepšie sa propagovať.

AKO PRACUJEM

KLIENTI

Roky spolupráce s architektmi a dizajnérmi v Kanade, USA a na Slovensku, mi umožňuje ponúknuť svojim klientom širokú škálu možností.

Už vyše 15 rokov pracujem ako fotograf
a dizajnér súčasne na Slovensku a v Kanade. Doma aj v zahraničí pomáham svojim klientom kvalitne sa zviditeľňovať:

  • stavebne firmy
  • realitné kancelárie
  • internetové obchody
  • časopisy a mesačníky
  • hotely, penzióny a priváty
  • reštaurácie a catering
  • produkty a výrobky
Penzióny a Priváty
Hotely a rezorty
Reštaurácie a gastronómia
Stavebné firmy a výroba
Online obchody

REFERENCIE

S p.Pitonakom sme spolupracovali celkom na 2 projektoch, pritom druhykrat to bola jasna volba. Precizna praca, doraz na detaily uz od samotneho zaciatku, profesionalny ale zaroven velmi priatelsky pristup. Ci uz islo o fotenie interieru alebo zamestnancov v priestoroch kancelarii, v oboch pripadoch sme boli s projektom velmi spokojni. Odporucam kazdemu, kto si zaklada na jedinecnom a kvalitnom vysledku.

Julia Kocisova
Júlia KočišováHolcim - Košice

Fantasticka praca a spolupraca, po prejdeni si vsetkych detailov ako maju produktove fotografie vyzerat, vysledok bol vyborny. Fotografie s modelkou boli taktiez profesionalne a podla nasich predstav. Velmi rychla komunikacia. Fotografie a servis na profesionalnej urovni. V buducnosti nasa firma sluzbu urcite opat vyuzije

Fotografovanie šperkov
Lenka JedináŠperky Alia - Sydney

Spoluprácu s pánom Pitoňákom hodnotím ako veľmi úspešnú a na vysokej úrovni. Profesionálny prístup, promptné dodanie a jedinečné fotografie sú pre nás dôkazom, že jeho služby radi využijeme aj pri realizácii ďalších projektov našej spoločnosti. read more

character
ZerexBratislava

Naša firma s rastúcim portfóliom potrebovala nahradiť staré nekonzistentné fotografie novými kvalitnými produktovými fotografiami drevených profilov, ktoré vyrábame a predávame. Pán Pitoňák ma zozačiatku oslovil svojím webom, dlhoročnými skúsenostami ako fotograf a taktiež skusenostami v našom odbore. Po spoločnej konzultácii a osobnom stretnutí sme si ujasnili predstavy a možnosti a výsledok stoji za to. Určite odporúčam, skvelý prístup, rýchlosť a kvalitná práca. WOOD-PROFIL s.r.o., drevené profily, Roman Jadroň.

Roman Jadroň
Roman JadroňWood-Profil s.r.o.

Spoluprácu s pánom Pitoňákom považujem za veľmi dobré rozhodnutie. Vyzdvihol by som najmä jeho zmysel pre detail a originalitu. S novými fotografiami jedla v našom menu sa výrazne odlíšime, čo nám naozaj pomôže. Ďakujeme

Robert Varga
Róbert VargaReštaurácia, Sládkovičovo

Na prezentačných fotografiách našej chaty na Liptove nám veľmi záležalo, preto sme sa rozhodli, že si nájdeme profesionálneho fotografa. Práca pána Pitoňáka nás zaujala už na prvý pohlaď. Svojou ochotou, prístupom a vynaliezavosťou dokázal zachytiť fotografie, z ktorých je cítiť príjemná atmosféra. S výsledkom sme nadmieru spokojní a investícia do fotografii sa nám mnohonásobne vrátila v zvýšenej návštevnosti našej chaty. Pána Pitoňáka môžeme vrelo odporučiť.

Pavol ŠimčiskoManažér - Lipovský Mikuláš

S prácou pána Pitoňáka sme boli nadpriemerne spokojní. Jeho profesionalita, individuálny prístup a talent pre fotografovanie bolo cítiť a vidieť vo všetkých skvelých výsledných fotografiách. Prácu si odviedol profesionálne od fotenia až po konečné spracovanie fotografií. ďakujeme Tešíme sa na ďalšie fotenie penziónu Larion, manažérka

Dáša ŠafaříkováPenzión Larion

Spolupráci s panem Martinem Pitoňákem mohu shrnout pouze do jednoho slova – perfektní. Od počáteční komunikace až do předání výsledných, vysoce kvalitních fotografií byla spolupráce bezchybná. Tímto mu zárveň ještě jednou za celý HOTEL BRATISLAVA děkuji a těším se na další focení. Alžběta Abrahová, Director of Sales & Marketing

Alžběta Abraha
Alžběta Abrahová

Ďakujeme p. Pitoňákovi za veľmi krásne fotografie našich šperkov, rýchle dodanie a najmä za jeho kreativitu nad naše očakávania. Zákazník má lepšiu predstavu o reálnom vzhľade šperku. Odporúčame a ďakujeme za krásne profesionálne fotografie ! www.sperkyadrahokamy.sk

Janka VargováŠperky & Drahokamy, Košice

Skvelé a odvedená práca. Výsledkom sú krásne a originálne fotografie našeho penziónu a presne to sme potrebovali. Takže môžem len doporučiť.

Miroslav Kriššák
Miroslav KriššákPenzión Kriššák, Ždiar

Pána Pitoňáka odporúčam z dôvodu vysokej kvality fotografií a videí. Pre našich klientov sme hľadali viacero fotografov, ale on je jednoznačne najlepší v tom čo robí. Cena je síce vyššia, ale výsledok stoji za to. Vyskúšajte.

Pavol Paradeiser
Pavol Paradeiseruns.sk, Bratislava

Som nadšený a príjemne prekvapený z výsledných fotografií. Fotografie sú naozaj veľmi živé, jasné a úplne naplnili moju postavu o tom ako by mali vyzerať. Ďakujem za výborne odvedenú prácu.

Igor BuzákPenzión Budzák, Ždiar

Rada by som odporučila pána Pitoňáka a jeho prácu všetkým majiteľom penziónu. Je to skvelý fotograf a príjemný človek. Fotografie sú krásne, ešte raz ďakujem!

penzion sabina - vernar
Šimonová DanielaPenzión Sabina, Vernár

Spoluprácu s Pánom Pitoňakom by som chcel ohodnotiť vynikajúco. Maximálny profesionálny prístup, perfektná spolupráca ozaj umelecké zanietenie, dodržané časového harmonogramu. Skrátka spolupráca bola vynikajúca. Ďakujem za skúsenosť teším sa na následujúcu spoluprácu.

Šéfkuchár, Marián CehlárHotel Bankov, Košice

Vynikajúca spolupráca! Fotografovanie bolo síce naplavovane v časovo stiesnenom harmonograme ale prebehlo rýchlo a hladko. Výsledne fotografie naplnili naše očakávania.

Jaroslav StrachanPenzión Strachan, Ždiar

Pri hľadaní profesionálneho fotografa pre naše projekty nám bol odporučený pán Pitoňák. Jeho bohaté skúsenosti a doterajšie výsledky boli pre nás rozhodujúce a je pre nás potešením s pánom Pitoňákom spolupracovať.

Ján MačákStolárstvo Domino, Tatry